CAM FİLMİ VE FOLYO KAPLAMA

Cam Filmi ve Folyo Kaplama

SONAX BAYİLERİNDE DÜNYANIN EN KALİTELİ CAM FİLMİ UYGULAMALARI YAPILMAKTADIR.

ASWF cam filmleri Türkiye distribütörü Auton A.Ş. tarafından geliştirilen konsepte göre SONAX bayilerinde kurulan ASWF Uygulama Alanlarında ASWF ürün mühendisleri tarafından eğitilmiş uzmanları tarafından şirketin uygulama teknikleri esas alınarak üretici firma standartlarına göre ömür boyu garantili bir şekilde profesyonel olarak uygulanmaktadır.

NEDEN ASWF CAM FİLMİ?

ASWF cam filmi üreticisidir. Amerika’da 60.000 m² kapalıalanda son teknoloji ile Amerikan standartlarına göreüretilen dünyanın en kaliteli cam filmidir. ASWF camda net görüş sağlar. Bulanık (flu) değildir. ASWF cam filmleri üretici firma tarafından; renk solması, morarma, çizilme, yapışkan kabarması vb. deformasyonlara karşı “Ömür Boyu” garantilidir. ASWF cam filmlerinin yapışkanı özeldir. Sökülürken camın rezistansına ve verniğine asla zarar vermez. Anten ve GPS sinyallerini etkilemez.

ASWF CAM FİLMİNİN AVANTAJLARI

·Isı kaybını azaltır. 
·Aswf cam filmler ev, işyeri veya aracınız için ilave bir ısı kalkanı görevi görerek, yazın klima sarfiyatını, kışın ise pahalı ısıtma masraflarını azaltarak toplam enerjimaliyetlerini düşürür. 
·Güneşin zararlı UV ışınlarına karşı tam korur. ·Aswf cam filmleri güneşin zararlı olabilecek yan etkilerine karşı sizi ve eşyalarınızıkorur. Güneşin zararlı olabilecek ışınları sonucunda oluşabilecek cilt problemlerineve eşyalarda oluşabilecek solmalara karşı koruma sağlar.
·Sürüş konforunu artırır. 
·Aswf cam filmleri aracınızda, ev ve iş yerlerinizde yansımaları ve parlamalarıazaltarak gündüz ve gece daha net bir görüş elde etmenizi sağlar. 
·Yakıt tasarrufu sağlar. Bilindiği üzere araç yakıt tüketiminin mevsim şartlarına göre %25 – 30’u klimatarafından harcanır. Doğru ve kaliteli bir cam filmi klimada %30 tasarruf sağlar. Bu da aracın yakıt tüketimi sarfiyatını ortalama %10 civarında azaltır. 
·İlave güvenlik sağlar.
·Aswf cam filmleri küçük kaza veya deprem anında camın dağılması sonucu oluşancam parçacıklarının savrularak yaralanmalara sebebiyet verme riskine karşı, camı tekparça tutarak dağılmasını engeller ve sizi, sevdiklerinizi ve eşyalarınızı kısmen korur. 
·Yatırımlarınıza değer katar.
·Aswf cam filmi uygulanan ev, işyeri ve/veya aracın şaşırtıcı bir şekilde daha güzel birgörünüm almasını sağlayarak yatırımlarınızın değerini korur ve hatta arttırır.